Favorite jeans with patches & beige trench coat | Codzienna stylizacja z ulubionymi jeansami z naszywkami i beżowym trenczem

Witajcie kochani! Dawno mnie tu nie było - pomimo że pogoda sprzyja sesjom na bloga w tygodniu trudno znaleźć na to czas. Dzień robi się coraz dłuższy, mam nadzieję że będzie więcej okazji ku temu! Wiosna na całego, więc i stylizacje bardziej wiosenne i lżejsze. Do szafy poszły ciepłe kurtki i płaszcze - swój czas mieć teraz będą ramoneski i trencze! Uwielbiam w nich chodzić, a Wy? Dzisiaj mam dla Was propozycję idealną na co dzień. Zwykła biała koszula, wygodne jeansy z naszywkami i płaszcz. Idealny zestaw do pracy. Podoba Wam się? Dajcie znać w komentarzach! :)

***

Hello everyone! I wasn't here for the long time - although the weather is so pretty I have no time during the week to take some photos. In the other hand days are longer and longer so I hope I will have more occassions to making sessions. Spring has come for good, so it's perfect time for lighter stylizations. I put in wardrobe all warm coats and jackets - ramones and trench have their time now. I love wear them, and you? Today's stylization is simple but very comfortable - white shirt, favorite jeans with patches and beige trench coat it's a perfect combination - especially for outfit to work. Do you like it? Let me know in the comments! :)

fot. Damian W.

Mam na sobie/I'm wearning:
- spodnie/pants - Bershka
- płaszcz/coat - H&M
- torba/bag - Zaful
- koszula/shirt - Sinsay
- buty/boots - no name
Copyright © 2014 Z szafy panny Joanny , Blogger